Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Path
ca: Camí

en: Example
ca: Exemple

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: The message has been sent.
ca: El missatge s'ha enviat.

en: Authentication
ca: Autenticació

en: Machine name
ca: Nom-màquina
