Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Path
da: Sti

en: Example
da: Eksempel

en: Email subject
da: Email emne

en: The message has been sent.
da: Beskeden er sendt.

en: Email body
da: Email indhold

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Redirect path
da: Omdirigér sti
