Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ
