Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Path
lv: Ceļš

en: Example
lv: Piemērs

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: The message has been sent.
lv: Vēstule nosūtīta.

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
