Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: The message has been sent.
nn: Meldinga er sent.

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
