Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Example
ro: Exemplu

en: The message has been sent.
ro: Mesajul a fost trimis.

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Redirect path
ro: Cale pentru redirecționare
