Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: The message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Machine name
sl: Strojno ime
