Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: The message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.
