Verify Email (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: The message has been sent.
ug: ئۇچۇر يوللاندى.
