Verify Email (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Path
cy: Llwybr

en: The message has been sent.
cy: Mae'r neges wedi ei yrru.
