Verify Email (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: The message has been sent.
dz: འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།
