Verify Email (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: The message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ ناردرا.
