Verify Email (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Path
nl: Pad

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: The message has been sent.
nl: Het bericht is verzonden.

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Verify
nl: Controleren

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad
