Verify Email (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Example
uk: Приклад

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: The message has been sent.
uk: Повідомлення було надіслано.

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Thank you
uk: Спасибі

en: Verify
uk: Перевірити

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування
