Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Authentication
az: İdentifikasiyası

en: Machine name
az: Maşın adı
