Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Authentication
bo: ཐོབ་ཐང་ར་སྤྲོད

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
