Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: The message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.
