Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Label
et: Nimetus

en: Path
et: Tee

en: The message has been sent.
et: Teade on saadetud.

en: Authentication
et: Autentimine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond
