Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Path
hr: Putanja

en: The message has been sent.
hr: Poruka je poslana.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
