Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Path
ja: パス

en: Example
ja: 例

en: Email subject
ja: 件名

en: The message has been sent.
ja: メッセージが送信されました。

en: Authentication
ja: 認証

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス
