Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: The message has been sent.
kk: Хабарлама жіберілді.
