Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Label
km: ស្លាក

en: Path
km: ផ្លូវ

en: The message has been sent.
km: សារ​បាន​ផ្ញើ​រួចហើយ ។

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
