Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан

en: Path
os: Фæндаг
