Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД
