Verify Email (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Path
tr: Yol

en: Example
tr: Örnek

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: The message has been sent.
tr: İleti gönderildi.

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Thank You Message
tr: Teşekkür mesajı

en: Redirect path
tr: Yeniden yönlendirme yolu
