Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: The message has been sent.
ar: تم إرسال الرسالة.

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Thank You Message
ar: رسالة الشكر

en: Redirect path
ar: إعادة توجيه المسار
