Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: The message has been sent.
be: Паведамленне адпраўлена.

en: Machine name
be: Машынная назва
