Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Path
cs: Cesta

en: Example
cs: Příklad

en: The message has been sent.
cs: Zpráva byla odeslána.

en: Authentication
cs: Ověření

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Thank You Message
cs: Děkovací zpráva

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
