Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: The message has been sent.
he: ההודעה נשלחה.

en: Authentication
he: הזדהות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Thank you
he: תודה רבה!

en: Redirect path
he: נתיב להפנות אליו
