Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
