Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: Example
jv: Contoné

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
