Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Example
mr: उदाहरण

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)

en: The message has been sent.
mr: संदेश पाठवला गेला
