Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Label
oc: Etiqueta

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Example
oc: Exemple

en: The message has been sent.
oc: Lo messatge es estat mandat.

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: Machine name
oc: Nom sistèma
