Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Path
pl: Ścieżka

en: Example
pl: Przykład

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: The message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: Global Settings
pl: Ustawienia Globalne

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Thank You Message
pl: Wiadomość z podziękowaniami

en: Verify
pl: Zweryfikować

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania
