Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: Path
sk: Cesta

en: Example
sk: Príklad

en: The message has been sent.
sk: Správa bola odoslaná.

en: Authentication
sk: Overenie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Thank You Message
sk: Poďakovanie

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania
