Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: The message has been sent.
sq: Mesazhi u dërgua.
