Verify Email (1.0.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Path
ta: பாதை

en: The message has been sent.
ta: தகவல் அனுப்பப்பட்டது

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
