Verify Email (1.1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
