Verify Email (1.1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Example
my: ဥပမာ
