Verify Email (1.1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Example
vi: Ví dụ

en: The message has been sent.
vi: Thông điệp đã được gửi.

en: Global Settings
vi: Thiết định tổng thể

en: Authentication
vi: Xác thực

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
