Vertex AI Search (1.2.1-beta4) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Search
pt: Buscar

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Your search yielded no results.
pt: Sua busca não retornou resultados.

en: Number of results per page
pt: Número de resultados por página

en: Not available
pt: Indisponível

en: About
pt: Sobre
