Vertex AI Search (1.2.2-beta4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: Content Types
ro: Tipuri de Conţinut

en: Your search yielded no results.
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat.

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: About
ro: Despre
