Vertex AI Search (1.3.3-beta4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Your search yielded no results.
ar: لا يوجد نتائج لبحثك

en: Not available
ar: غير متاح

en: About
ar: حول
