Vertex AI Search (1.4.0-beta4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Your search yielded no results.
ca: La vostra cerca no ha retornat cap resultat.

en: Number of results per page
ca: Nombre de resultats per pàgina

en: Not available
ca: No disponible

en: About
ca: Detalls
