Vertex AI Search (1.7.0-beta5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Search
da: Søg

en: Content Types
da: Indholdstyper

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: Your search yielded no results.
da: Din søgning gav ingen resultater.

en: Not available
da: Ikke tilgængelig

en: About
da: Om
