Vertex AI Search (1.7.0-beta5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: Not available
fi: Ei tarjolla

en: About
fi: Tietoja

en: Pager Type
fi: Sivutuksen tyyppi
