Vertex AI Search (1.8.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Search
cs: Hledat

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Filters
cs: Filtry

en: Your search yielded no results.
cs: Vyhledávání nenalezlo žádné výsledky.

en: About
cs: Popis

en: Pager Type
cs: Typ stránkovače
