Vertex AI Search (1.8.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Search
gl: Buscar

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: Filters
gl: Filtros

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: About
gl: Información
