Vertex AI Search (1.8.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Filters
hr: Prečistači

en: Your search yielded no results.
hr: Nema rezultata za vaše pretraživanje.

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: About
hr: Opis
