Vertex AI Search (1.8.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Search
lt: Paieška

en: Filters
lt: Filtrai

en: Your search yielded no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Auto
lt: Automatiškai

en: About
lt: Apie
